← Wstecz | Drukuj

ELBUD Katowice Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 25/10/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Budowy
Miejsce pracy: opolskie / Polska

Opis stanowiska

ZADANIA:

  • Kierowanie budową

  • Organizacja i nadzór nad wykonawstwem powierzonej budowy zgodnie z obowiązującymi przepisami założonymi technologiami, harmonogramem, umowami, specyfikacją techniczną i projektami

  • Organizowanie i kierowanie pracą podległego zespołu

  • Kontrola kosztów wykonywanych robót budowlanych

Wymagania

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne – elektryczne

  • Uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych

  • Gotowość do pracy w delegacji

  • Doświadczenie zawodowe w realizacji obiektów energetycznych (mile widziany wykaz zrealizowanych obiektów wraz z wartością projektu)

  • Dobra znajomość przepisów w zakresie prawa budowlanego, BHP i energetycznego

  • Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy

OFERUJEMY:

  • Pracę w firmie o wieloletniej tradycji, stabilnej z dużym doświadczeniem w budowie linii i stacji elektroenergetycznych dla operatorów przesyłowych i dystrybucyjnych

  • Możliwość poznania najnowszych, obecnie stosowanych urządzeń i technologii

  • Możliwość rozwoju oraz zdobycia doświadczenia zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • Stabilne warunki finansowe

  • Atrakcyjny pakiet socjalny

  • Niezbędne narzędzia pracy

Dane firmowe

ELBUD Katowice Sp. z o.o.