← Wstecz | Drukuj

Dźwigmar / Oferta z dnia: 30/03/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik serwisu / inżynier / elektryk
Miejsce pracy: WrocłAw / dolnośląskie / Polska

Opis stanowiska

Zadania na stanowisku pracy:
• zapewnienie poprawnego funkcjonowania działalności firmy w zakresie wynajmowanych żurawi wieżowych i obsługi sprzętowej inwestycji budowlanych
• profesjonalne doradztwo w doborze sprzętu
• monitorowanie i nadzór nad realizacją zleceń
• bieżące sporządzanie dokumentacji, ofert, umów
• stały kontakt (bezpośredni i telefoniczny) z klientami, dostawcami, pracownikami budów, montażystami, konserwatorami, operatorami żurawi wieżowych
• bieżące reagowanie na potrzeby klienta i rozwiązywanie ewentualnych problemów
• w sytuacjach koniecznych – udzielanie pomocy montażystom i konserwatorom w realizacji zleceń

Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• atrakcyjne warunki zatrudnienia
• pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
• możliwość rozwoju zawodowego
• niezbędne narzędzia pracy

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:
• wykształcenia wyższego, preferowane techniczne kierunkowe (logistyka, elektryka, automatyka, elektromechanika)
• chęci dalszego rozwoju
• doświadczenia w pracy w branży budowlanej
• znajomości tematyki żurawi wieżowych (mile widziana)
• znajomości języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
• bardzo dobrej znajomość pakietu MS Office
• komunikatywności
• zaradności
• samodzielności
• zaangażowania
• bardzo dobrej organizacji pracy
• czynnego prawo jazdy kat. B – warunek konieczny
• mile widziane uprawnienia do obsługi i/lub konserwacji urządzeń transportu bliskiego, SEP

Dane firmowe

Dźwigmar

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/kierownik-serwisu-inzynier-elektryk/wroclaw/8479302