Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

Duko Engineering Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 06/10/2014

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Robót
Miejsce pracy: Poznań Oraz Kontrakty Na Terenie CałEgo Kraju / wielkopolskie / Polska

Opis stanowiska

Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za:

  • realizowanie robót renowacyjnych zgodnie z wiedzą i sztuką budowlaną oraz prawem budowlanym

  • bezpośredni nadzór prac od strony organizacyjnej, technicznej i administracyjnej w oparciu o wymagania    kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy oraz normy jakości

  • koordynowanie i rozdział robót na powierzonym odcinku pracy planowanie potrzeb w zakresie sił i środków produkcji

  • określenie kryteriów jakościowych dla realizowanego zadania, ich uzgadnianie i egzekwowanie

  • analiza przyjętych rozwiązań pod kątem ich zasadności i inicjowanie wdrażania rozwiązań zamiennych

  • przygotowywanie kart obmiaru

  • analiza dokumentacji

  • udział w opracowaniu kosztorysów oraz w przygotowaniu ofert przetargowych

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego technicznego

  • posiadania uprawnień do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń

  • kilkuletniego doświadczenia zawodowego w branży budowlanej na stanowisku Kierownika Robót

  • preferowane  doświadczenie zawodowe przy realizacji robót renowacyjnych

  • doświadczenia oraz umiejętności koordynacji prac sił własnych oraz podwykonawców

  • doświadczenia w opracowywaniu kosztorysów oraz przygotowywaniu ofert

  • umiejętności kosztorysowania, planowania, budżetowania oraz harmonogramowania projektów

  • dobrej obsługi komputera (MSOffice, MS Project, AutoCAD)

  • umiejętności pracy w zespole

  • samodzielności i odpowiedzialności

  • mobilności

  • dodatkowym atutem będzie znajomość technologii renowacji zbiorników stalowych oraz betonowych

  • języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy

Oferujemy zatrudnienie  w oparciu o umowę o pracę.

Dane firmowe

Duko Engineering Sp. z o.o.