← Wstecz | Drukuj

DROGOMEX Sp. z o. o. / Oferta z dnia: 31/07/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Robót Bitumicznych
Miejsce pracy: Budowy Prowadzone W Woj. Kujawsko-Pomorskim, łóDzkim I Mazowieckim / kujawsko-pomorskie / Polska

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za organizację pracy i nadzór na budowie dróg na terenie województw: MAZOWIECKIEGO, ŁODZKIEGO I KUJAWSKO-POMORSKIEGO.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne o specjalności drogowej lub pokrewne;

  • Doświadczenie w prowadzeniu robót bitumicznych  (minimum 3 lata na stanowisku Kierownika Robót Drogowych, Bitumicznych lub Majstra, Brygadzisty Robót Bitumicznych);

  • Uprawnienia do prowadzenia robót drogowych, lub ubieganie się o nie będzie dodatkowym atutem,;

  • Odpowiedzialność, dyspozycyjność i wysoka motywacja do pracy;

  • Znajomość obsługi komputera i systemu WINDOWS;

Oferujemy

  • samochód służbowy, laptop i tel. kom.;

  • pracę na prestiżowym stanowisku w renomowanej firmie;

  • umowę o pracę na czas nieokreślony;

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji;

  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Dane firmowe

DROGOMEX Sp. z o. o.