Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

DOZBUD SP. Z O.O. / Oferta z dnia: 02/03/2021

Oferowana praca

Stanowisko: Młodszy Inżynier Budowy
Miejsce pracy: ZąBki / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Nadzór na robotami budowlanymi we współpracy z Kierownikiem Budowy i Inspektorem Budowy

  • Prowadzenie budżetu i zaopatrzenie inwestycji w materiały budowlane

  • Współpraca z zamawiającym oraz dostawcami

  • Analiza dokumentacji technicznej i projektowej

  • Monitorowanie zgodności prowadzonych robót z dokumentacją budowlaną

  • Rozpatrywanie reklamacji i wniosków o usługi dodatkowe

  • Rozliczenie personelu, materiałów, sprzętu oraz środków transportu

  • Zapewnienie przestrzegania przepisów BHP i PPOŻ na budowie

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe budowlane lub ostatnie lata studiów budowlanych

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Zdolność analitycznego myślenia

  • Dobra organizacja pracy, sumienność, samodzielność

  • Znajomość MS Office

  • Prawo jazdy kat. B

  • Mile widziane uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi

Oferujemy

Oferujemy:

  • Umowę na czas próbny 2mc, po upływie okresu próbnego umowę o pracę lub

  • własną działalność gospodarczą,

  • Praca w biurze w Ząbkach

  • Wsparcie doświadczonego zespołu w codziennej pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Dane firmowe

DOZBUD SP. Z O.O.