← Wstecz | Drukuj

Dories Aria Sp. z o.o / Oferta z dnia: 28/06/2013

O firmie

Klient Dories Aria Sp. z o.o. (doradztwo personalne i strategiczne)

Oferowana praca

Stanowisko: Tokarz/ Frezer CNC
Nr ref.: TOK/06/2013
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Francja
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, francuskiej firmy zajmującej się produkcją elementów stalowych i aluminiowych na potrzeby przemysłu kolejowego
i samochodowego poszukujemy pracowników na stanowisko:

TOKARZ / FREZER CNC
(miejsce pracy: Francja - Bretania)

Wymagania

• Wykształcenie techniczne (mile widziane wykształcenie w zakresie obróbki skrawaniem),
• 3-letnie doświadczenie w pracy przy tokarce/frezarce numerycznej,
• Znajomość zasad pracy według norm ISO,
• Doświadczenie w obsłudze tokarki poziomej na dwóch oraz trzech osiach,
• Umiejętność odczytywania dokumentacji technicznej tokarek numerycznych,
• Umiejętność czytania rysunków technicznych,
• Znajomość obsługi oprogramowania na maszynie CNC,
• Chęć stałej pracy we Francji (możliwość przeprowadzenia całej rodziny)
• Pracowitość, otwartość na zmiany i wysokie zdolności komunikacyjne,
• Wnikliwość i precyzja w działaniu.

Oferujemy

• Stałą pracę za granicą na dogodnych warunkach (po 6-miesięcznym okresie próbnym umowa na czas nieokreślony),
• Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych z pracą i pobytem we Francji,
• Dodatkowe prywatne ubezpieczenie zdrowotne,
• Atrakcyjny system bonusów i premii,
• Udział w zyskach firmy.

Forma kontaktu

Dokumenty aplikacyjne prosimy wysyłać na adres: hl@dories-aria.com wpisując w tytule wiadomości „TOKARZ CNC”.

Dane firmowe

Dories Aria Sp. z o.o
ul. Czackiego 19 lok.1/2
00-043 Warszawa
Email: hk@dories-aria.com