← Wstecz | Drukuj

Dom-Plast Karol Dabrowski / Oferta z dnia: 24/04/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Budowy
Miejsce pracy: Golub-Dobrzyń / kujawsko-pomorskie / Polska

Opis stanowiska

  • kierowanie pracami budowlanymi, realizacja budowy w oparciu o dokumentację projektową i wymagania kontraktu,

  • nadzór i kontrola nad jakością i terminowością wykonanych prac,

  • przygotowywanie obmiaru postępu robót,

  • przygotowywanie dokumentacji na potrzeby zamówień,

  • raportowanie realizacji robót,

  • prowadzenie dokumentacji budowy,

  • nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP na budowie,

  • weryfikacja jakościowa i ilościowa wykonywanej pracy podwykonawców,

  • sporządzanie dokumentacji powykonawczej w porozumieniu z biurem.

Wymagania

Wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe budowlane,

  • min. 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku kierownika budowy,

  • uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami w specjalności konstrukcyjno-budowlanej oraz aktualna przynależność do Izby Inżynierów Budownictwa,

  • praktyczna znajomość prawa budowlanego,

  • dobra organizacja pracy własnej i ekip wykonawczych,

  • obsługa programu do kosztorysowania NORMA, możliwość przyuczenia,

  • prawo jazdy-kat. B.

Oferujemy

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia przy realizacji ciekawych projektów,

  • atrakcyjne zarobki (ewentualny dodatkowy % po rozliczeniu kontraktu),

  • praca na terenie woj. kujawsko-pomorskiego (Golub-Dobrzyń w promieniu ~`50km).

Dane firmowe

Dom-Plast Karol Dabrowski