← Wstecz | Drukuj

Dino Polska S.A. / Oferta z dnia: 23/04/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Asystent urbanisty
Miejsce pracy: Krotoszyn / wielkopolskie / Polska

Opis stanowiska

  • Wykonywanie projektów zagospodarowania przestrzennego

  • Analizę Miejscowych Planów Zagospodarowania Przestrzennego

  • Wspomaganie pracy biura projektowego w zagadnieniach urbanistycznych

  • Prowadzenie postępowań w sprawie wydania decyzji o warunkach zabudowy

  • Wparcie w bieżących pracach ww. działów w zakresie prowadzonych inwestycji

Wymagania

  • Wykształcenia wyższego, preferowane: budownictwo, architektura, gospodarka przestrzenna (pokrewne lub w trakcie studiów)

  • Znajomości obsługi programów typu CAD

  • Umiejętności szybkiego przyswajania wiedzy i chęć do nauki

  • Zaangażowania w wykonywaną pracę

  • Gotowości do pracy stacjonarnej w Krotoszynie

Oferujemy

  • Duże możliwości rozwoju zawodowego i kształtowania własnej kariery

  • Pracę w profesjonalnym zespole projektowym

  • Atrakcyjne warunki finansowe

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Dane firmowe

Dino Polska S.A.