← Wstecz | Drukuj

Dekpol S.A. / Oferta z dnia: 04/10/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik / Inżynier Budowy
Miejsce pracy: GdańSk, Gdynia, Sopot / pomorskie / Polska

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • kierowanie oraz nadzór nad wykonawstwem powierzonej budowy zgodnie z obowiązującymi przepisami, założonymi technologiami i harmonogramem prac,

  • organizacja pracy, przepływu informacji oraz dokumentów dotyczących projektu pomiędzy budową a biurem,

  • koordynowanie prac podwykonawców,

  • dopilnowanie dyscypliny pracy, porządku i przepisów BHP i ppoż,

  • przeprowadzanie odbiorów prac oraz przygotowanie dokumentacji powykonawczej obiektu budowlanego.

Wymagania

Wymagania:

  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń lub w trakcie stażu,

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,

  • min. 3 letnie doświadczenie w branży budowlanej,

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,

  • odpowiedzialność, zaangażowanie oraz silna motywacja do pracy,

  • prawo jazdy kat. B,

  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

Oferujemy:

  • pracę pełna wyzwań w prężnie rozwijającej się firmie,

  • możliwość uczestniczenia w realizacji interesujących projektów,

  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do zajmowanego stanowiska i zakresu zadań,

  • ubezpieczenie grupowe z możliwością rozszerzenia o innych członków rodziny,

  • opiekę medyczną,

  • przyjazną atmosferę w pracy.

Dane firmowe

Dekpol S.A.