← Wstecz | Drukuj

DAW-POŻ Łukasz Konopka / Oferta z dnia: 30/07/2014

Oferowana praca

Stanowisko: Pomocnik – prace teletechniczne i hydrauliczne
Miejsce pracy: CałA Polska / wielkopolskie / Polska

Opis stanowiska

Wsparcie na budowach we Wrocławiu i innych miastach przy pracach:

  • teletechnicznych – głównie rozprowadzanie kabli elektrycznych

  • hydraulicznych – głównie rozprowadzanie rur (sieci przesyłu środka gaśniczego)

Wymagania

  • pracowitość, rzetelność, uczciwość

  • umiejętność efektywnej pracy w zespole

Dodatkowe atuty:

  • doświadczenie w ww. zakresach, uprawnienia elektryczne

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • uczciwe zatrudnienie na jasnych zasadach

  • zdobycie cennego doświadczenia

  • możliwe przedłużenie umowy

Dane firmowe

DAW-POŻ Łukasz Konopka