← Wstecz | Drukuj

DALKIA POLSKA S.A. / Oferta z dnia: 09/10/2014

Oferowana praca

Stanowisko: Serwisant obiektu
Miejsce pracy: Opole/ Poznań / wielkopolskie / Polska

Opis stanowiska

  • Bieżąca eksploatacja, konserwacja, przeglądy oraz remonty instalacji i urządzeń technicznych;

  • Monitorowanie pracy powierzonych urządzeń, usuwanie awarii;

  • Współpraca z podwykonawcami w zakresie prac konserwatorskich i remontowych.

Wymagania

  • Znajomość budowy, obsługi instalacji i urządzeń elektrycznych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, niskoprądowych;

  • Wykształcenie techniczne – średnie lub zawodowe - w jednej z dziedzin: elektryka, obsługa systemów wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwo, automatyka, mechanika, hydraulika;

  • Świadectwo kwalifikacyjne SEP E grup: 1 lub 2 albo 3.

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej międzynarodowej firmie o dużym potencjale rozwoju;

  • Pakiet świadczeń socjalnych, w tym opiekę medyczną oraz ubezpieczenie NNW;

  • Pracę w  nowoczesnym środowisku technicznym;

  • Możliwość elastycznego czasu pracy.

Dane firmowe

DALKIA POLSKA S.A.