Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

CPL Jobs Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 20/05/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Robót Kolejowych
Miejsce pracy: Polska PółNocna / kujawsko-pomorskie / Polska

Opis stanowiska

Naszym Klientem jest generalny wykonawca projektów infrastrukturalnych, który w związku z rozwojem na polskim rynku poszukuje Kierownik Robót Kolejowych

Do głównych obowiązków na powyższym stanowisku należy:

  • bezpośredni nadzór nad realizacją robót w oparciu o wymagania kontraktu,
  • zarządzanie podległym zespołem pracowników,
  • tworzenie planów organizacji robót,
  • kontrola dokumentacji technicznej i harmonogramów,
  • rozliczanie podwykonawców i materiałów.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego budowlanego,
  • posiadania uprawnień budowlanych w specjalności kolejowej do kierowania robotami budowlanymi w zakresie linii, węzłów i stacji kolejowych (warunek konieczny)
  • minimum 3-letniego doświadczenia branżowego na budowie przy realizacji dużych inwestycji w zakresie infrastruktury kolejowej;
  • umiejętności kierowania podległym zespołem,
  • znajomość języka angielskiego;
  • dyspozycyjności,

Nasz Klient oferuje:

  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,
  • możliwość pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pakiet socjalny,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.
Agencja wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 4061.
www.cpljobs.pl

Dane firmowe

CPL Jobs Sp. z o.o.

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/kierownik-robot-kolejowych/polska-polnocna/8728122