← Wstecz | Drukuj

CPL Jobs Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 15/05/2014

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik robót kolejowych
Miejsce pracy: KrakóW / małopolskie / Polska

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy specjalizującej się w budownictwie infrastrukturalnym poszukujemy Kierownika/Koordynatora Robót Kolejowych

Zakres obowiązków:

  • Bezpośrednie nadzorowanie jakości realizowanych robót,
  • Współpraca z dostawcami i podwykonawcami robót,
  • Koordynowanie i rozdział robót na powierzonym odcinku,
  • Planowanie potrzeb w zakresie sił i środków produkcji,
  • Udział w procesie rozliczania robót i przygotowania dokumentacji odbioru robót.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w kolejowej;
  • doświadczenie jako kierownik budowy lub kierownik robót na robotach związanych z budową (przebudową, rozbudową, modernizacją) linii kolejowych;
  • mobilność na terenie kraju,
  • znajomość języka angielskiego mile widziana.

Firma oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z pakietem socjalnym,
  • stabilne zatrudnienie,
  • umowę o pracę,
  • pracę przy ciekawych kontraktach,
  • pracę w międzynarodowym środowisku.

Dane firmowe

CPL Jobs Sp. z o.o.

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/kierownik-robot-kolejowych/krakow/8624832