← Wstecz | Drukuj

CPL JOBS Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 23/10/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Inzynier Materiałowy/ Laborant
Miejsce pracy: KrakóW / małopolskie / Polska

Opis stanowiska

Zadania:

  • Kontrola pracy laboratoriów zewnętrzych;
  • Kontrola poprawności wykonania badań na budowie;
  • Zarządzanie systemem danych dotyczących jakości, sprawozdaniami i dokumentami dotyczącymi jakości;
  • Badanie ich zgodności z obowiązującymi normami oraz specyfikacją techniczną;
  • Zlecanie testów laboratoryjnych oraz interpretacja ich wyników.

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie techniczne- preferowane budowlane.
  • Min. 3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Otwartość na wiedzę oraz nowe doświadczenia.
  • Doskonała organizacja pracy własnej.
  • Doświadczenie zawodowe zdobyte podczas realizacji duzych projektów budowlanych.

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Udział w ciekawych projektach.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Prace w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Dane firmowe

CPL JOBS Sp. z o.o.