Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

Cowi Polska / Oferta z dnia: 02/11/2019

Stanowisko: Projektant Branży Sanitarnej (sieci kanalizacyjne)/ Sanitary Engineer (stormwater and wastewater networks)
Miejsce pracy: WrocłAw / dolnośląskie / Polska

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

Osoba na tym stanowisku będzie pracować samodzielnie lub pod kierownictwem starszych projektantów, we współpracy z zespołami projektowymi COWI w Danii, Szwecji i Norwegii w zakresie kanalizacji deszczowej, ściekowej i wodociągów w projektach infrastrukturalnych, urbanistycznych i przemysłowych. Obowiązki obejmują prace projektowe, obliczenia, modelowanie 3D, produkcję rysunków, koordynację w ramach zespołu projektowego oraz pomoc asystentom projektanta.

Wymagania

Wymagania:

  • Magister inżynierii środowiska (lub kierunków pokrewnych obejmujących sieci wod-kan)

  • Zaangażowanie, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Dobra znajomość języka angielskiego (B2)

  • Znajomość programów: AutoCAD i/lub Microstation

  • Znajomość oprogramowania 3D (PowerCivil, Novapoint, Civil 3D, OpenRoads) będzie dodatkowym atutem

  • Gotowość na krótkie zagraniczne wyjazdy służbowe

  • Umiejętność rozwiązywania złożonych zadań

  • Zdolność szybkiego uczenia się

  • Co najmniej 5 lat doświadczenia zawodowego w projektowaniu sieci wod-kan

  • Uprawnienia do pełnienia samodzielnych funkcji w budownictwie nie są wymagane, ale będą dodatkowym atutem

Oferujemy

COWI oferuje:

  • Wyzwania przy ciekawych projektach z wykorzystaniem najnowocześniejszych narzędzi (3D, BIM);

  • Współpracę z wysoko wykwalifikowanymi specjalistami;

  • Możliwość rozwoju osobistego;

  • Pracę w środowisku wielokulturowym, zwłaszcza w krajach skandynawskich;

  • Możliwość zagranicznych wyjazdów służbowych

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Szkolenia:

Zapewniamy kompleksowe szkolenia z obsługi oprogramowania projektowego (szkolenia w kraju i za granicą).

Dane firmowe

Cowi Polska