COPERNICUS Podmiot Leczniczy Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 10/03/2015

Oferowana praca

Stanowisko: Inspektor branży konstrukcyjno-budowlanej
Miejsce pracy: GdańSk / pomorskie / Polska

Opis stanowiska

  • Pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego w branży konstrukcyjno-budowlanej;

  • Reprezentowanie Szpitala jako Zamawiającego na placach budów prowadzonych inwestycji przez sprawowanie kontroli zgodności jej realizowania zgodnie z przepisami, obowiązującymi Polskimi Normami, Prawem Budowlanym, dokumentacją budowlano - wykonawczą oraz zasadami wiedzy technicznej;

  • Sprawdzanie jakości wykonywanych robót, a w szczególności zapobieganie zastosowaniu wyrobów wadliwych, nie dopuszczonych do obrotu i stosowania w budownictwie;

  • Sprawdzanie i odbiór robót ulegających zakryciu lub robót zanikających, uczestniczenie w czynnościach odbioru końcowego przedmiotu umowy i czynnościach przekazania go do użytkowania;

  • Potwierdzanie faktycznie wykonanych robót oraz usunięcia wad robót budowlanych;

  • Kontrolowanie rozliczeń budów;

  • Weryfikacja harmonogramów rzeczowo-finansowych;

  • Udział w analizowaniu i zatwierdzaniu harmonogramów przedstawianych przez Wykonawców;

  • Opiniowanie proponowanych rozwiązań zamiennych podczas realizacji prac;

  • Uczestniczenie w kontrolach i odbiorach prowadzonych przez zewnętrzne Organy Kontrolne;

  • Uczestniczenie w naradach koordynacyjnych w trakcie realizacji robót;

  • Sprawdzanie dokumentacji projektowych, dokumentacji powykonawczej oraz wszystkich dokumentów dostarczonych przez wykonawcę robót pod względem kompletności i treści merytorycznej;

  • Akceptacje branżowych kart materiałowych;

  • Udział we wprowadzeniu wykonawcy na budowę budowy oraz udział w  odbiorach;

  • Dokonywanie wpisów w dzienniku, kontrola dziennika budowy;

  • Sporządzanie protokołów konieczności wykonania robót dodatkowych;

  • Sprawdzanie czy wbudowane materiały posiadają odpowiednie atesty, certyfikaty i gwarancje, odbiór tych dokumentów podczas odbioru końcowego robót;

  • Wizytowanie prowadzonych budów w częstotliwości gwarantującej prawidłową ich kontrolę, w tym bezwzględnie każdorazowo przy odbiorach robót zanikających lub ulegających zakryciu. W razie konieczności wizyty mają być potwierdzone wpisami do dziennika budowy;

  • Kontrola poprawności wykonania robót pod kątem zgodności z przekazaną dokumentacją projektową i umową zawartą na ich wykonanie.

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne średnie lub wyższe;

  • Posiadanie wiedzy z zakresu Polskiego Prawa Budowlanego;

  • Znajomość obowiązujących Norm i przepisów techniczno-budowlanych;

  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie zawodowe;

  • Dobra znajomość obsługi komputera, oraz pakietu Office;

  • Umiejętność pracy w programie Auto CAD;

  • Umiejętność kosztorysowania robót i weryfikacji kosztorysów;

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej;

  • Zdolność podejmowania samodzielnych decyzji;

  • Uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej - właściwa decyzja Okręgowej Komisji Kwalifikacyjnej OIIB wraz z zaświadczeniem o członkostwie w OIIB, potwierdzającym ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w zakresie wykonywanego zawodu.

Mile widziane:

  • Referencje potwierdzające pracę jako inspektor nadzoru w branży konstrukcyjno-budowlanej;

  • Znajomość Ustawy o Zamówieniach Publicznych;

  • Komunikatywność;

  • Doświadczenie przy realizacji inwestycji związanych ze Służbą Zdrowia.

Oferujemy

  • Umowę o pracę;

  • Stabilne warunki zatrudnienia;

  • Narzędzie niezbędne do realizacji powierzonych zadań.

Dane firmowe

COPERNICUS Podmiot Leczniczy Sp. z o.o.