← Wstecz | Drukuj

CONTROL PROCESS S.A. / Oferta z dnia: 18/09/2023

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier projektu elektryk / kosztorysant
Miejsce pracy: KrakóW / małopolskie / Polska

Opis stanowiska

Zadania na stanowisku:

  • przygotowywanie wycen i kalkulacji,

  • przygotowanie zestawień materiałowych,

  • współpraca z działem produkcyjnym rozdzielnic,

  • przygotowanie dokumentacji technicznej wraz z opisami instalacji elektrycznych.

Wymagania

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie elektryczne,

  • praktyczna znajomość oprogramowania AutoCAD  oraz Norma,

  • doświadczenie w kosztorysowaniu instalacji elektrycznych.

Oferujemy

Oferujemy:

  • stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • dużą swobodę w zakresie sposobu realizacji ustalonych celów,

  • możliwość nabycia doświadczenia i nowych umiejętności,

  • niezbędne narzędzia pracy.

Dane firmowe

CONTROL PROCESS S.A.