← Wstecz | Drukuj

concreAte sp. z o.o. / Oferta z dnia: 28/07/2015

Oferowana praca

Stanowisko: Doradca Techniczno – Handlowy
Miejsce pracy: KrakóW / małopolskie / Polska

Opis stanowiska

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów

  • prezentacje produktów i rozwiązań w biurach projektowych

  • przygotowywanie ofert cenowych i nadzorowanie procesu zamówień od pierwszego kontaktu aż do montażu u inwestora

  • współpraca z partnerami handlowymi Concreate na powierzonym terenie

  • praca w biurze oraz w terenie

Wymagania

  • wykształcenie wyższe: (Mile widziane - architektura, budownictwo lub ekonomia)

  • doświadczenie we współpracy z biurami projektowymi, wykonawcami i inwestorami w branży budowlanej/wnętrzarskiej

  • znajomość lokalnego rynku inwestycji

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • znajomość branży elewacji wentylowanych będzie dodatkowym atutem

  • przynajmniej podstawowa znajomość programu AutoCAD oraz umiejętność czytania dokumentacji projektowej

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • umowa o pracę

  • wynagrodzenie składające się z podstawy oraz części uzależnionej od osiąganych efektów

  • możliwość realizacji ciekawych projektów

  • realny wpływ na rozwój firmy

  • pracę z ciekawymi ludźmi i dynamicznie rozwijającej się branży

  • satysfakcję z realizacji ciekawych projektów

  • brak sztywnego ograniczenia terytorialnego

  • niezbędne narzędzia do pracy

Dane firmowe

concreAte sp. z o.o.