← Wstecz | Drukuj

Climatic Sp. z o.o. Sp. k. / Oferta z dnia: 26/04/2024

Stanowisko: Specjalista ds. Badań i Rozwoju w branży budowlanej
Miejsce pracy: RegułY, K. Warszawy / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Twój zakres zadań:

  • projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań w dziale badań i rozwoju;

  • współpraca z jednostkami badawczymi, w tym z ITB, IMP;

  • obliczenia termiczne;

  • przygotowywanie raportów z badań;

  • obsługa i nadzór nad wyposażeniem kontrolno-pomiarowym (np. komory klimatyczne);

  • optymalizacja procesów projektowych oraz produkcyjnych;

  • wsparcie działu projektowego w zakresie doboru stolarki otworowej;

  • tworzenie dokumentacji technicznej dotyczącej detali.

Wymagania

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe inżynier – budownictwo – warunek konieczny;

  • znajomość branży stolarki otworowej;

  • umiejętność czytania i analizowania rysunku technicznego;

  • bardzo dobra znajomość programu AutoCAD i MS OFFICE;

  • zdolność analitycznego myślenia;

  • umiejętność pracy w zespole, dokładność, skrupulatność, operatywność;

  • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 1 rok;

  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • znajomość przepisów budowlanych.

Oferujemy

Oferujemy:

  • umowę o współpracę (b2b) lub UoP w stabilnej ekonomicznie firmie;

  • premię adekwatną do zaangażowania i osiągnięć;

  • stanie się częścią Indywidualnej Korporacji Rodzinnej;

  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy;

  • darmowy parking;

  • imprezy integracyjne;

  • brak derss code'u.

Dane firmowe

Climatic Sp. z o.o. Sp. k.