← Wstecz | Drukuj

Climatic Sp. z o.o. Sp. k. / Oferta z dnia: 15/10/2019

O firmie

Climatic Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Regułach k/Warszawy jest polską firmą działającą od 1997 roku na krajowych i zagranicznych rynkach budownictwa modułowego. Przedsiębiorstwo dostarcza rozwiązania dla budownictwa w systemie zaprojektuj – wybuduj.

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik robót elektrycznych
Miejsce pracy: Warszawa, RegułY / mazowieckie / Polska
Branża: Zarządzanie

Opis stanowiska

Obowiązki:
• Nadzór nad realizacją prac w zakresie instalacji elektrycznych na budowie
• Analiza ofert podwykonawców
• Negocjacje warunków umów z podwykonawcami i wybór podwykonawców
• Rozliczanie i odbiór robót od podwykonawców w zakresie branży elektrycznej
• Koordynacja robót elektrycznych realizowanych przez podwykonawców
• Kontrola kosztów inwestycji w czasie jej trwania oraz współudział w zarządzaniu kosztami budowy
• Nadzór nad przestrzeganiem procedur, norm, przepisów BHP i Ppoż

Wymagania

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe o profilu technicznym
• Uprawnienia budowlane wykonawcze do prowadzenia robót bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie instalacji elektrycznych,
• Minimum 2 lata doświadczenia w bezpośrednim wykonawstwie projektów elektrycznych

Oferujemy

Oferujemy:
• umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• duże możliwości rozwoju zawodowego
• atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy i zaangażowania
• narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków.

Forma kontaktu

CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres mailowy gluska@climatic.pl

Dane firmowe

Climatic Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Żytnia 5, Reguły
05-816 Michałowice
Email: gluska@climatic.pl