Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

Climatic Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 04/03/2020

Oferowana praca

Stanowisko: Kosztorysant Robót Budowlanych
Miejsce pracy: Warszawa - RegułY / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Twój profil:

  • wykształcenie wyższe w specjalności budowlanej lub ostatni rok studiów,

  • doświadczenie zawodowe w obszarze przygotowania kosztorysów,

  • dobra znajomość obsługi MS Office, Autocad, Norma,

  • umiejętność analizy i interpretacji dokumentacji przetargowej,

  • bardzo dobre umiejętności organizacyjne,

  • zdolności negocjacyjne,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • samodzielność,

  • entuzjazm i zaangażowanie w wykonywaną pracę,

  • chęć rozwoju osobistego, proaktywna postawa,

  • kreatywność,

  • komunikatywność.

Wymagania

Twoje zadania:

  • analizę i interpretację dokumentacji przetargowej (SIWZ, PFU, dokumentacji projektowej),

  • sporządzanie przedmiarów robót,

  • przygotowanie i dystrybucja zapytań ofertowych,

  • analizę pod kątem kompletności i zgodności z dokumentacją oraz opracowanie zestawień ofert,

  • sporządzanie budżetu oferty,

  • szukanie możliwości optymalizacji kosztów inwestycji, proponowanie rozwiązań alternatywnych.

Oferujemy

Twoje korzyści:

  • realizacja projektów które rozwijają i motywują,

  • umowa o pracę w stabilnym i rozwojowym przedsiębiorstwie oraz przejrzyste warunki zatrudnienia,

  • elastyczne warunki zatrudnienia,

  • wsparcie zespołu w wykonywaniu codziennych obowiązków.

Jesteś zainteresowany(na)? Już teraz wyślij swoje CV!
Zdobywaj nowe doświadczenia i rozwijaj swoje kompetencje w Climatic!

Dane firmowe

Climatic Sp. z o.o.