← Wstecz | Drukuj

CLIMATIC Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 12/09/2016

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik budowy
Miejsce pracy: podkarpackie / Polska

Opis stanowiska

Miasto: miejsca prowadzonych inwestycji na terenie całego kraju

Wymagania

Główne obowiązki na stanowisku:

  • planowanie robót instalacyjnych w oparciu o wymagania kontraktu

  • nadzór nad terminową realizacją wykonywanych prac

  • nadzór nad dokumentacją oraz jakością wykonywanych robót

  • zarządzanie podległym zespołem

  • weryfikacja dokumentacji pod względem techniczno-kosztowym

  • prowadzenie negocjacji z podwykonawcami

  • rozliczanie robót instalacyjnych i uczestnictwo w odbiorach

Wymagania stawiane kandydatom:

  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w zakresie sieci i instalacji elektrycznych bez ograniczeń

  • umiejętność kierowania zespołem i koordynacja pracy firm podwykonawczych

  • umiejętność kosztorysowania robót

  • samodzielność oraz doskonała organizacji pracy

  • punktualność oraz dbałość o terminowość wykonywanych prac

  • gotowość do pracy na terenie Polski – Warszawa

Oferujemy

Oferujemy:

  • stałą i stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

Dane firmowe

CLIMATIC Sp. z o.o.