← Wstecz | Drukuj

Cigno Consulting / Oferta z dnia: 16/12/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Doradca Techniczno-Handlowy
Miejsce pracy: Bydgoszcz / kujawsko-pomorskie / Polska

Opis stanowiska

Cigno Consulting (nr agencji 1967) to prężnie działająca firma doradztwa personalnego, specjalizująca się w rekrutacji na stanowiska wyższego i średniego szczebla. Jesteśmy polskim partnerem międzynarodowej sieci Marlar International Search Network, co stanowi gwarancję usług najwyższej jakości.

Aktualnie dla naszego Klienta, lidera w branży chemii budowlanej, poszukujemy osoby na stanowisko:

DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY

Zakres obowiązków:

• Doradztwo w zakresie produktów i technologii,
• Współpraca B2B,
• Sporządzanie ofert handlowych oraz specyfikacji technicznych,
• Monitorowanie rynku inwestycji budowlanych,
• Współpraca z działami firmy odpowiedzialnymi za rozwój produktu,
• Obsługa procesu reklamacyjnego,
• Współudział w tworzeniu strategii rozwoju i sprzedaży produktów oraz technologii,
• Planowanie i przygotowywanie szkoleń dla klientów.

Wymagania:

• Wykształcenie techniczne - mile widziane kierunkowe: budowlane,
• Doświadczenie w sprzedaży i znajomość produktów chemii budowlanej,
• Mile widziana znajomość angielskiego,
• Prawo jazdy kat. B,

Oferujemy:

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• Uposażenie - samochód, komputer, telefon służbowy, opieka medyczna,
• Atrakcyjne wynagrodzenie – podstawowe oraz premia.

Dane firmowe

Cigno Consulting

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/doradca-techniczno-handlowy/bydgoszcz/8991852