← Wstecz | Drukuj

Chemobudowa Kraków S.A. / Oferta z dnia: 05/04/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier Budowy
Miejsce pracy: WrocłAw / dolnośląskie / Polska

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • rejestracja i analiza dokumentacji projektowo - kosztorysowej budowy

  • wykonywanie operatywnych harmonogramów, planów miesięcznych i kwartalnych oraz rozliczeń materiałowych

  • prowadzenie ewidencji zleceń roboczych

  • przygotowywanie raportów przerobowych, stanu zatrudnienia, itp.

  • prowadzenie korespondencji dotyczącej budowy

  • opracowywanie protokołów odbioru robót i robót w toku

  • udział w naradach produkcyjnych i odprawach pracowniczych

  • dopilnowanie należytej jakości technicznej wykonywanych robót i prawidłowej organizacji stanowisk pracowniczych

  • sprawowanie nadzoru nad pracami budowlanymi pod kierownictwem Kierownika Budowy

  • przygotowanie obmiarów do rozliczeń podwykonawców

  • obsługa i kontrola kompletności dokumentacji technicznej

  • przygotowanie dokumentacji powykonawczej

Wymagania

Nasze wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku inżyniera budowy - WARUNEK KONIECZNY

  • doświadczenie w robotach wykończeniowych - WARUNEK KONIECZNY

  • wykształcenie wyższe kierunkowe

  • znajomość przepisów ustawy prawo budowlane

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej (rysunki architektoniczne, konstrukcyjne) i kontraktowej

  • znajomość AutoCAD, programów kosztorysowych i kalkulacyjnych

  • umiejętność tworzenia planów zagospodarowania placu budowy i harmonogramów produkcji/realizacji budowy

  • znajomość nowoczesnej techniki i technologii w budownictwie

  • zaangażowanie, chęć podnoszenia swoich kwalifikacji oraz umiejętności pracy w zespole

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Oferujemy:

  • długofalową współpracę w oparciu o umowę o pracę

  • system poleceń pracowniczych

  • nagrody finansowe za propozycje innowacji i usprawnień

  • możliwość skorzystania z dopłat do wypoczynku, dofinansowania do kolonii dzieci, paczek mikołajowych, zajęć sportowych

  • świadczenia świąteczne

  • możliwość skorzystania z dofinansowania do opieki medycznej

  • przyjazną atmosferę w pracy

Dane firmowe

Chemobudowa Kraków S.A.