Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

Chemobudowa Kraków S.A. / Oferta z dnia: 07/06/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Elektryk
Miejsce pracy: Katowice / śląskie / Polska

Opis stanowiska

Obowiązki

  • montaż, serwis i naprawa instalacji elektrycznych na budowie,

  • utrzymanie oraz organizacja zasilania terenu budowy,

  • diagnozowanie i usuwanie ewentualnych awarii elektrycznych na terenie budowy,

  • wykonywanie pomiarów elektrycznych,

  • konserwacja i renowacja instalacji elektrycznych,

  • praca z rysunkiem technicznym,

  • nadzór nad urządzeniami produkcyjnymi oraz instalacjami wewnętrznymi budowy.

Wymagania

Wymagania

  • wykształcenie elektryczne,

  • min. 2 lata doświadczenia zawodowego w budownictwie,

  • uprawnienia SEP dozoru i eksploatacji 1 kV,

  • dokumenty potwierdzające kwalifikacje (świadectwo szkolne, kursy, certyfikaty, świadectwa pracy, itp.)

  • uzyskanie zdolności do pracy na wysokości na podstawie naszego skierowania na badania

  • chęć dalszego rozwoju,

  • sumienność i odpowiedzialność,

  • dyscyplina i umiejętność pracy w zespole,

  • znajomość zasad bezpieczeństwa na budowie.

Oferujemy

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • stawka 23 PLN/godz. brutto,

  • 50% dodatku za pracę w godzinach nadliczbowych,

  • terminową wypłatę wynagrodzenia,

  • pełne ubezpieczenia społeczne od wynagrodzenia,

  • szeroki zakres świadczeń z funduszu socjalnego,

  • odzież i obuwie ochronne,

  • możliwość rozwoju,

  • możliwość korzystania z dodatkowej opieki medycznej,

Dane firmowe

Chemobudowa Kraków S.A.