← Wstecz | Drukuj

CH2M HILL / Oferta z dnia: 20/12/2013

O firmie

CH2M HILL jest globalnym liderem w doradztwie, projektowaniu, budownictwie, zarządzaniu projektami i operacjami dla klientów państwowych i prywatnych.

Oferowana praca

Stanowisko: Starszy Projektant Mostowy
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Projektowanie / Inżynieria

Opis stanowiska

-Praca jako główny projektant tematu: prowadzenie zespołu - wykonywanie projektów kilku obiektów mostowych mając do dyspozycji 1-2 projektantów i kilku asystentów.

-Pełna odpowiedzialność za wykonywane projekty mostowe: samodzielnie lub mając do dyspozycji 1- 2 asystentów.

-Wykonywanie analiz, raportów opinii technicznych dotyczących obiektów mostowych.

-Wykonywanie przeglądów obiektów mostowych w zakresie przeglądów podstawowych, poszerzonych i szczegółowych oraz wykonywanie ocen stanu i inwentaryzacji obiektów mostowych.

-Sprawdzanie (w rozumieniu polskiego prawa budowlanego), ocena i weryfikacja dokumentacji projektowych w zakresie mostów (we wszystkich stadiach i z różnych źródeł).

-Współautorstwo przy opracowywaniu specyfikacji technicznych.

-Współpraca z Wykonawcą i z innymi branżami.

Wymagania

-Doświadczenie w projektowaniu mostów: co najmniej 4 lata od momentu uzyskania uprawnień projektowych.

-Udział w wykonaniu:
1) co najmniej 2 dokumentacji projektowych typu: Dokumentacja Programowo-Lokalizacyjna Inwestycji Drogowej lub Studium Wykonalności Inwestycji lub Studium Techniczno-Ekonomiczno-Środowiskowe;

2) (jako projektant) co najmniej 6 dokumentacji projektowych obiektów w ciągu dróg klasy GP, S lub A obejmujących jednocześnie: Projekt Budowlany, Projekt Wykonawczy i dokumentację przetargową. Projekty te obejmować powinny co najmniej 1 obiekt długości całkowitej ≥ 500 m oraz co najmniej 5 obiektów - każdy o długości całkowitej ≥ 60 m. Projekty te obejmować powinny co najmniej 2 obiekty każdy o przęśle/słach długości dłuższej lub równej 60m oraz 4 inne obiekty każdy o przęśle/słach długości dłuższej lub równej 35m;

3) co najmniej 3 przeglądów w tym poszerzonego lub szczegółowego zgodnie z zasadami krajowymi (w okresie od 3 roku studiów);

4) co najmniej 1 dokumentacji projektowej opracowanej w systemie „zaprojektuj i wybuduj”.

-Doświadczenie w organizowaniu i wycenie pracy zespołu liczącego minimum 4 osoby przez co najmniej 2 lata.

-Znajomość programu Auto CAD i co najmniej 1 dowolnego programu do obliczeń konstrukcji mostowych.

-Znajomość BIM - mile widziana.

-Pobyt na budowie – mile widziany.

-Znajomość języka angielskiego – poziom B1

Oferujemy

-Atrakcyjne warunki pracy w międzynarodowym środowisku
-Dodatkowe świadczenia pozapłacowe
-Przyjazną atmosferę pracy
-Możliwość uczestnictwa w ciekawych, pełnych wyzwań projektach
-Bogate możliwości rozwoju zawodowego w oparciu o doświadczenie naszej firmy

Forma kontaktu

email: joanna.sosnowska@ch2m.pl

Dane firmowe

CH2M HILL
ul. Podgórska 34
31-536 Krakow
Email: joanna.sosnowska@ch2m.pl