← Wstecz | Drukuj

CH2M HILL / Oferta z dnia: 23/07/2013

O firmie

CH2M HILL jest globalnym liderem w doradztwie, projektowaniu, budownictwie, zarządzaniu projektami i operacjami dla klientów państwowych i prywatnych.

Oferowana praca

Stanowisko: Projektant Branży Hydrotechnicznej
Miejsce pracy: KrakóW / małopolskie / Polska
Branża: Projektowanie / Inżynieria

Opis stanowiska

-Kierowanie zespołem projektowym, stanowiącym część wielodyscyplinarnego zespołu zajmującego się szerokim spektrum zagadnień inżynierskich obejmujących m.in. zagadnienia inżynierii rzek oraz szeroko rumianego sektora wodnego
-Udział w projektach związanych z branżą hydrotechniczną (wodne konstrukcje mocujące, tamy, śluzy, wzmocnione konstrukcje betonowe, linie brzegowe) realizowanych na potrzeby Wielkiej Brytanii
-Zapewnienie wsparcia inżynieryjnego jak również pełnienie roli mentora dla mniej doświadczonych członków zespołu jak również wsparcie w zakresie zarządzania projektem oraz koordynacji działań z zespołem w Wielkiej Brytanii
-Rozwiązywanie problemów technicznych
-Koordynowanie pracy zespołu projektowego
-Przeglądy projektu, kontrola jakości, kontrola zgodności realizacji z harmonogramem
-Współpraca z menadżerami projektu z Wielkiej Brytanii

Wymagania

-Wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek Budownictwo, Budownictwo Wodne i Lądowe, (specjalność Hydrotechnika lub Inżynieria Sanitarna) lub Mechaniczny
-Min. kilkuletnie doświadczenie w projektach związanych z inżynierią rzek oraz zagadnieniami zlewni rzecznych (w szczególności ochrona przeciwpowodziowa, projektowanie obiektów hydrotechnicznych takich jak zapory, jazy, wały przeciwpowodziowe itp.)
-Uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności konstrukcyjnej, w zakresie obiektów hydrotechnicznych
-Duża wiedza techniczna w zakresie projektowania oraz przygotowania specyfikacji wykonania i odbioru robót obejmujących m.in. następujące rodzaje obiektów: konstrukcje piętrzące wodę, zapory, jazy, przepławki, konstrukcje żelbetowe, zabezpieczenia brzegów, wały przeciwpowodziowe itp.
-Mile widziane doświadczenie w zakresie inżynierii wodnej oraz zabezpieczenia przeciwpowodziowego zdobyte w Wielkiej Brytanii
-Znajomość środowiska projektowego i wykonawczego
-Biegła znajomość pakietu MS Office oraz programu AutoCAD
-Samodzielność oraz zdolność rozwiązywania problemów
-Doświadczenie w nadzorowaniu i koordynacji prac projektowych, kontroli budżetu i realizacji harmonogramu
-Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
-Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone obowiązki

Oferujemy

-Atrakcyjne warunki pracy w międzynarodowym środowisku
-Dodatkowe świadczenia pozapłacowe
-Przyjazną atmosferę pracy
-Możliwość uczestnictwa w ciekawych, pełnych wyzwań projektach
-Bogate możliwości rozwoju zawodowego w oparciu o doświadczenie naszej firmy

Forma kontaktu

email: joanna.sosnowska@ch2m.pl

Dane firmowe

CH2M HILL
ul. Podgórska 34
31-536 Krakow
Email: joanna.sosnowska@ch2m.pl