← Wstecz | Drukuj

CH2M HILL / Oferta z dnia: 16/01/2014

O firmie

CH2M HILL jest globalnym liderem w doradztwie, projektowaniu, budownictwie, zarządzaniu projektami i operacjami dla klientów państwowych i prywatnych.

Stanowisko: Koordynator weryfikacji dokumentacji projektowej
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Projektowanie / Inżynieria

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

• Koordynowanie pracy weryfikatorów dokumentacji w zakresie sprawdzenia wszystkich wykonanych przez Wykonawców w czasie realizacji Umowy Dokumentów Wykonawcy, w szczególności pod kątem zgodności z obowiązującymi przepisami i zasadami wiedzy technicznej oraz wymaganiami opisanymi w Programie Funkcjonalno - Użytkowym

• Koordynowanie prac projektowych Wykonawcy

• Współpraca ze wszystkimi uczestnikami procesu inwestycyjnego

Wymagania

• Wykształcenie wyższe budowlane

• Minimum 24 miesiące doświadczenia przy realizacji 1 lub 2 zadań obejmujących budowę lub przebudowę dróg lub ulic klasy min. GP o łącznej wartości robót co najmniej 200 000 000 PLN brutto na stanowisku Kierownika Budowy

• Minimum 12 miesięcy doświadczenia przy opracowywaniu lub sprawdzaniu dokumentacji projektowych obejmujących budowę lub przebudowę dróg lub ulic klasy min. G.

• Znajomość prawa budowlanego i przepisów budowlanych

• Samodzielność i odpowiedzialność

• Dobra organizacja pracy przy realizacji dużych inwestycji

• Komunikatywność i umiejętności pracy zespołowej

• Znajomość języka angielskiego – mile widziana

• Znajomość obsługi pakietu MS Office, AutoCad, programu do kosztorysowania – mile widziana

Oferujemy

-Atrakcyjne warunki pracy w międzynarodowym środowisku

-Dodatkowe świadczenia pozapłacowe

-Przyjazną atmosferę pracy

-Możliwość uczestnictwa w ciekawych, pełnych wyzwań projektach

-Bogate możliwości rozwoju zawodowego w oparciu o doświadczenie naszej firmy

Forma kontaktu

email: joanna.sosnowska@ch2m.pl

Dane firmowe

CH2M HILL
ul. Podgórska 34
31-536 Krakow
Email: joanna.sosnowska@ch2m.pl