← Wstecz | Drukuj

CH2M HILL / Oferta z dnia: 10/07/2013

O firmie

CH2M HILL jest globalnym liderem w doradztwie, projektowaniu, budownictwie, zarządzaniu projektami i operacjami dla klientów państwowych i prywatnych.

Stanowisko: Inspektor nadzoru w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych
Miejsce pracy: IłAwa / warmińsko-mazurskie / Polska
Branża: Projektowanie / Inżynieria

Opis stanowiska

1) reprezentowanie inwestora na budowie przez sprawowanie kontroli zgodności jej realizacji z projektem pozwoleniem na budowę, przepisami oraz zasadami wiedzy technicznej,

2) sprawdzanie jakości wykonywanych robót i wbudowanych wyrobów budowlanych, a w
szczególności zapobieganie zastosowaniu wyrobów budowlanych wadliwych i niedopuszczonych do stosowania budownictwie,

3) sprawdzanie i odbiór robót budowlanych ulegających zakryciu lub zanikających, uczestniczenie w próbach technicznych instalacji, urządzeń technicznych i przewodów kominowych oraz przygotowywanie i udział w czynnościach odbioru gotowych obiektów budowlanych i przekazywanie ich do użytkowania,

4) potwierdzanie faktycznie wykonanych robót oraz usunięcia wad, a także, na żądanie inwestora kontrolowania rozliczeń budowy.

Wymagania

-uprawnienia wykonawcze
-kilkuletnie doświadczenie zawodowe w dziedzinie instalacje i sieci elektroenergetyczne

Oferujemy

-konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności
-możliwość rozwoju zawodowego
-możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach

Forma kontaktu

email: joanna.sosnowska@ch2m.pl

Dane firmowe

CH2M HILL
ul. Podgórska 34
31-536 Krakow
Email: joanna.sosnowska@ch2m.pl