← Wstecz | Drukuj

Centralna Baza Ofert Pracy / Oferta z dnia: 17/04/2024

Oferowana praca

Stanowisko: TECHNIK/ INŻYNIER MECHANIK OBRÓBKI SKRAWANIEM
Miejsce pracy: Kielce / świętokrzyskie / Polska

Opis stanowiska

Numer oferty: StPr/24/0507

Obowiązki:

według stanowiska

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie branżowe

Pozostałe wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub średnie, kierunek: technolog obróbki-skrawanie. Nadzór nad przebiegiem procesów produkcyjnych obróbki skrawaniem. Doświadczenie zawodowe.

Miejsce pracy: Księdza Piotra Ściegiennego 264c, 25-116 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: cv

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Dane firmowe

Centralna Baza Ofert Pracy

Zobacz pełną ofertę: https://www.infopraca.pl/praca/technik-inynier-mechanik-obrobki-skrawaniem/kielce/17827737