← Wstecz | Drukuj

CEMEX Polska Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 21/07/2016

Oferowana praca

Stanowisko: Stażysta - Laborant
Miejsce pracy: Rudniki K. CzęStochowy / śląskie / Polska

Opis stanowiska

Aktualnie poszukujemy Kandydatów / Kandydatki do pracy na stanowisku:

Wymagania

Główne zadania do realizacji podczas stażu:

  • Pobieranie próbek i wykonywanie badań zgodnie z Planem Jakości Zakładu

  • Sterowanie procesem produkcji w zakresie jakości w oparciu o wyniki badań

  • Nadzór nad jakością surowców, paliw (w tym paliw alternatywnych; osadów) i wysyłanych wyrobów

  • Sporządzanie i prowadzenie dokumentacji związanej z badaniami i odpowiadającymi im parametrami produkcji

  • Nadzór nad laboratoryjną aparaturą kontrolno - pomiarową w czasie badań w tym analizatora rentgenowskiego (spektrometru)

  • Utrzymanie porządku na stanowisku pracy

  • Współpraca z pracownikami Laboratorium i wydziałów produkcyjnych

  • Współuczestnictwo w Zintegrowanym Systemie Zarządzania Jakością, Środowiskiem, BHP oraz Energią wg norm ISO

  • Realizacja obowiązków i zadań w systemie 4 brygadowym

Wymagania stawiane kandydatom:

  • Wykształcenie min. zawodowe lub średnie (preferowane chemiczne, z zakresu budownictwa lub technologii paliw)

  • Znajomość pracy w laboratorium, kontroli jakości lub budownictwie będzie dodatkowym atutem

  • Bardzo dobra znajomość obsługi programów pakietu MS Office

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Dobra organizacja pracy własnej

  • Rzetelność i dokładność w wykonywaniu analiz laboratoryjnych

  • Umiejętność analizowania wyników i wyciągania wniosków

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne

Co możesz zyskać pracując w CEMEX?

  • Pracę w przyjaznym zespole, w którym ceni się twórcze myślenie, dzielenie się wiedzą i doświadczeniami

  • Możliwość rozwoju, nauki i zdobywania doświadczenia w różnych obszarach biznesu

  • Szansę rozwoju kariery w polskiej organizacji i międzynarodowych strukturach CEMEX

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na okres 2 lat

  • Konkurencyjne wynagrodzenie, rozbudowane benefity i programy dla pracowników

Dane firmowe

CEMEX Polska Sp. z o.o.