← Wstecz | Drukuj

CBSbutler Deutschland GmbH / Oferta z dnia: 02/09/2014

Oferowana praca

Stanowisko: Murarz klinkieru (k/m)
Miejsce pracy: Hamburg / / Niemcy

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Praca na hali przy wykańczaniu elementów betonowych – studzienki odpływowe

  • Prace przy wykańczaniu i kształtowaniu profili studzienek

  • Prace murarskie – układanie kostki klinkierowej wewnątrz studzienki

Wymagania

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako murarz

  • Umiejętność oraz doświadczenie przy flizowaniu, układaniu kafelek, kostki klinkierowej

  • znajomość języka niemieckiego min. w stopniu komunikatywnym

  • umiejętność czytania rysunku technicznego

  • sprawność fizyczna

  • gotowość do szybkiego podjęcia zatrudnienia

  • prawo jazdy kat. B i własny samochód – mile widziane

Oferujemy

W CBSbutler proponujemy zatrudnienie na pełnych niemieckich warunkach. Wszyscy pracownicy otrzymują umowę o pracę ze stałą godzinową stawką podstawową brutto od której zostaną zapłacone wszelkie składki w Niemczech. Gwarantuje to dostęp do wysokiego standardu świadczeń socjalnych oraz opieki medycznej. Zapewniamy również pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem,  znalezieniem zakwaterowania w Niemczech oraz opiekę polskojęzycznego koordynatora.

Dane firmowe

CBSbutler Deutschland GmbH