← Wstecz | Drukuj

CBA Recruitment / Oferta z dnia: 29/04/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Dekarz - Norwegia montaż okien dachowych
Miejsce pracy: Norwegia / zagranica / Polska

Opis stanowiska

Dla naszego norweskiego klienta poszukujemy:

Dekarz - Montażysta okien dachowych z uprawnieniami i doświadczeniem do pracy na terenie Norwegii

Legalna, stała i sprawdzona praca!

Obowiązki:

Montaż okien dachowych

Oferujemy:

Zatrudnienie w Norwegii

Wynagrodzenie 160 Nok/godz.+ bonus za każde zamontowane okno razem około 200 nok brutto/h

Możliwość realizacji nadgodzin

Zakwaterowanie na miejscu odciągane z pensji pracownika

Zatrudnienie na norweskich warunkach (pomoc w uzyskaniu norweskiego pozwolenia na pracę oraz numeru podatkowego)

Cv wraz z referencjami oraz dokładnymi datami zatrudnienia i zdjęciem.

Wymagania

Wymagania

Certyfikat uprawniajacy do montażu okien dachowych lub zaświadczenie o przebytym szkoleniu w zakresie montażu okien dachowych.

Doświadczenie w pracy przy montażu okien dachowych

Komunikatywna znajomosc języka angielskiego lub norweskiego

Mile widziane
Gotowość na rozpoczęcie pracy od zaraz oraz własny samochód

Dane firmowe

CBA Recruitment

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/dekarz-norwegia-montaz-okien-dachowych/norwegia/8645452