← Wstecz | Drukuj

Cavatina GW Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 23/10/2021

Oferowana praca

Stanowisko: Inspektor nadzoru elektrycznego
Miejsce pracy: KrakóW / małopolskie / Polska

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

  • nadzór inwestorski nad prowadzonymi pracami w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych oraz elektroenergetycznych

  • koordynacja prac podwykonawców branży elektrycznej i słaboprądowych

  • opiniowanie projektów budowlanych i analiza dokumentacji wykonawczej

  • uczestnictwo w procedurach odbiorowych

  • uczestnictwo w procesie Due Diligence od strony technicznej

  • współpraca z zewnętrznymi audytorami

  • współpraca z Inspektorami innych branż

  • współpraca z zespołem budowy

  • współpraca z klientem i podwykonawcami

  • kontrola stosowanych materiałów i ich akceptacja

  • przygotowywanie raportów i sprawozdań wewnętrznych

  • udział w naradach koordynacyjnych

Wymagania

Nasze wymagania:

  • uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych do pełnienia samodzielnych funkcji inspektora nadzoru, bez ograniczeń, zgodnie z wymaganiami określonymi w ustawie Prawo budowlane

  • wykształcenie wyższe inżynieryjne – kierunek elektrotechnika lub pokrewne

  • co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego na samodzielnym stanowisku

  • bardzo dobra znajomość ustawy Prawo budowlane i przepisów wykonawczych

  • członkostwo w Izbie Inżynierów Budownictwa, potwierdzone aktualnym zaświadczeniem

  • samodzielność, odpowiedzialność, zdecydowanie i efektywność w działaniu

  • prawo jazdy kat. B

  • gotowość do wyjazdów służbowych

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • preferowane prowadzenie własnej działalności gospodarczej lub gotowość do jej założenia

To oferujemy:

  • udział w realizacji ciekawych projektów o wysokim standardzie

  • zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego

  • atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy

  • dobrą atmosferę pracy i wsparcie współpracowników

Oferujemy

Benefity dla pracowników:

  • karta Multisport dla pracownika
    i jego rodziny

  • pakiet medyczny dla
    pracownika

  • paczki
    świąteczne

  • udział
    w szkoleniach
    i konferencjach związanych
    z wykonywaną pracą

  • darmowa nauka języków

  • imprezy
    firmowe

  • wyjazdy
    integracyjne

  • pyszna
    kawa

  • atrakcyjne i komfortowe
    biura

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Dane firmowe

Cavatina GW Sp. z o.o.