← Wstecz | Drukuj

Cavatina GW Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 16/12/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Dyrektor ds. Inwestycji
Miejsce pracy: Bielsko-BiałA / śląskie / Polska

Opis stanowiska

Obowiązki:

  • Planowanie, zarządzanie i kontrola realizacji całości procesów budowalno-inwestycyjnych (przygotowanie, zaopatrzenie, realizacja),

  • Nadzór na sporządzaniem budżetów projektów, harmonogramów oraz kontrola ich wykonania,

  • Koordynacja oraz nadzór nad realizacją projektów inwestycyjnych

  • Nadzorowanie i uczestnictwo w procesie wyboru i kontraktowania wykonawców,

  • Wspieranie negocjacji handlowych,

  • Nadzór nad przygotowywaniem raportów, zestawień i opracowań dla Zarządu,

  • Optymalizacja procesów,

  • Koordynacja współpracy z urzędami i instytucjami w zakresie uzyskiwania niezbędnych pozwoleń, decyzji, uzgodnień w ramach prowadzonych projektów i ich realizacji.

  • Koordynacja pracy podległego zespołu pracowników.

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe budowlane

  • Minimum 5 lat doświadczenia w zarządzaniu inwestycjami budowlanymi

  • Umiejętność zarządzania kilkoma projektami na raz

  • Bardzo dobra znajomość przepisów budowlanych oraz zagadnień związanych z realizacją projektów budowlanych

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • Umiejętności negocjacyjne

Oferujemy

Oferujemy:

  • karta Multisport dla pracownika i jego rodziny

  • pakiet medyczny dla pracownika i jego rodziny

  • paczki świąteczne

  • udział w szkoleniach i konferencjach związanych z wykonywaną pracą

  • darmowa nauka języków

  • imprezy firmowe

  • wyjazdy integracyjne

  • pyszna kawa

  • atrakcyjne i komfortowe biura

Dane firmowe

Cavatina GW Sp. z o.o.