C13 Architektura Stosowana Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 03/05/2013

Oferowana praca

Stanowisko: asystent architekta
Miejsce pracy: ŁóDź / łódzkie / Polska

Opis stanowiska

praca przy projektach koncepcyjnych lub sporządzanie rysunków wykonawczych.

konieczna znajomość programów:

w zespole koncepcyjnym
biegle: 3D Studio, Sketch Up, Photoshop, Corel
swobodnie: AutoCad

w zespole opracowującym rys. wykonawcze
biegle: Auto Cad
swobodnie: Sketch Up, 3D Studio, Corel, Photoshop

rozpoczęcie pracy:
6 maja 2013

dyspozycyjność:
do 10 godzin dziennie

rodzaj umowy:
w pierwszym okresie tylko umowy o dzieło

Szukamy osób ambitnych i zaangażowanych.
Nie tracących pozytywnego nastawienia i kreatywności również w sytuacjach intensywnej pracy i stresu.

Oferujemy zdobycie doświadczenia przy ciekawych, ambitnych projektach w dobrej atmosferze pracy.

Zapraszamy również studentów,
(jeśli nie maja doświadczenia najpierw w ramach bezpłatnych praktyk)

Dane firmowe

C13 Architektura Stosowana Sp. z o.o.

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/asystent-architekta/lodz/8600282