← Wstecz | Drukuj

Budimex SA / Oferta z dnia: 02/11/2021

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Budowy
Miejsce pracy: RzeszóW / podkarpackie / Polska

Opis stanowiska

Twoje przyszłe zadania:

  • Pełnienie bezpośredniego nadzoru nad budową, nadzór nad Kierownikami Robót oraz realizacją Inwestycji zgodnie z Pozwoleniem na budowę i Dokumentacją Projektową,

  • Współpraca z inwestorem, podwykonawcami i dostawcami, koordynacja pracy podwykonawców,

  • Tworzenie harmonogramów dla Inwestora i podwykonawców,

  • Negocjowanie Umów z podwykonawcami,

  • Opracowanie Planu BIOZ,

  • Prowadzenie Dziennika Budowy,

  • Opiniowanie instrukcji technologicznych i IBWR Podwykonawców Robót w zakresie zgodności,

  • z zatwierdzonymi przez Inwestora dokumentami,

  • Zarządzanie gospodarką materiałową na budowach,

  • Zarządzanie kontraktem pod kątem finansowym i technicznym,

  • Tworzenie dokumentacji kontraktowej, prowadzenie dokumentacji budowy, a także sporządzanie dokumentacji powykonawczej.

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie:

  • Wykształcenia wyższego budowlanego,

  • Posiadania uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń,

  • Minimum 5 letniego doświadczenia na stanowisku Kierownika Budowy w realizacji obiektów kubaturowych,

  • Dobrej znajomość rynku podwykonawców i dostawców,

  • Znajomości oprogramowania: MS Office, MS Project, AutoCAD,

  • Umiejętność kierowania zespołem ludzkim,

  • Dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

U nas znajdziesz:

  • System premiowy

  • Sekcje sportowe

  • Dzień wolny w urodziny

  • Ubezpieczenie na życie

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Wymiany międzynarodowe

  • Ciekawy program szkoleń

  • Dobrą atmosferę w pracy

Dane firmowe

Budimex SA