← Wstecz | Drukuj

Borga Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 26/07/2017

O firmie

producent konstrukcji stalowych

Stanowisko: MONTER HAL STALOWYCH - PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY
Miejsce pracy: podkarpackie / Polska
Branża: Praca fizyczna

Opis stanowiska

Montaż HAL STALOWYCH na terenie
Polski, Szwecji, Czech, Słowacji, Finlandii, Norwegii, Niemiec

Prace:
montaż konstrukcji stalowych, montaż okładzin dachowych i ściennych (blacha trapezowa, płyta warstwowa), montaż izolacji (wełna mineralna), montaż obróbek blacharskich

Wymagania

o własna działalność gospodarcza lub gotowość jej podjęcia
o umiejętność czytania rysunku technicznego
o umiejętność pracy w zespole
o prawo jazdy kat. B
o gotowość do częstych wyjazdów (realizacja projektów na terenie Polski oraz innych państw europejskich)
o doświadczenie w pracy na budowie, mile widziane doświadczenie w zakresie prac monterskich, dekarskich oraz ogólnobudowlanych
o gotowość do pracy pod presją czasu
o brak lęku wysokości

Oferujemy

o pracę i możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji rynkowej
o wysokie standardy pracy i BHP
o atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
o szkolenia niezbędne do realizacji projektów
o szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
o samochód służbowy na czas realizacji projektu
o zakwaterowanie na czas realizacji projektu
o ciągłość pracy

Forma kontaktu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV mailowo na adres
rekrutacja@borga.pl
tel. 603 599 533

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, DZ.U nr.133,poz.833)”.

Dane firmowe

Borga Sp. z o.o.
Azymutalna 9
80-298 Gdańsk (gm. Gdańsk, woj. POMORSKIE)
Email: rekrutacja@borga.pl