← Wstecz | Drukuj

Bora Wentylacje Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 05/06/2018

Stanowisko: Monter instalacji sanitarnych (wentylacji lub hydrauliki)
Miejsce pracy: GdańSk, Gdynia, Sopot / pomorskie / Polska

Opis stanowiska

W związku z rozwojem firmy szukamy pracowników na stanowisko Montera instalacji Sanitarnych ( wentylacji lub hydrauliki ) oraz pomocników montera.

Wymagania

  • doświadczenie w instalacji urządzeń i systemów wentylacyjnych oraz hydraulicznych

  • umiejętność w pracy w zespole

  • niezawodność i samodzielność podczas wykonywanych prac

  • znajomość zagadnień związanych z wentylacją oraz klimatyzacją w zakresie instalacji kanałów wentylacyjnych

  • umiejętność czytania projektów

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie, stawka od 18 zł/h netto

  • praca wyłącznie na terenie Trójmiasta

  • umowę o pracę

  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • praca w młodym zespole

  • możliwość rozwoju umiejętności zawodowych i nabycia bogatych doświadczeń zawodowych

  • dużą samodzielność w działaniu

Dane firmowe

Bora Wentylacje Sp. z o.o.