← Wstecz | Drukuj

BK BUD sp. z o.o. / Oferta z dnia: 26/04/2024

Stanowisko: Kierownik / Inżynier budowy - instalacje sanitarne
Miejsce pracy: WrocłAw / dolnośląskie / Polska

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • nadzorowanie i realizacja prac sanitarnych;

  • kompletowanie dokumentacji budowlanej;

  • pomoc w obliczeniach przedmiarów robót;

  • pomoc w kosztorysowaniu robót budowlanych;

  • współpraca z innymi pracownikami budowy;

  • kontakt z Podwykonawcami oraz dostawcami;

  • kontakt z Zamawiającymi oraz Inspektorami robót sanitarnych.

Wymagania

Nasze wymagania

  • osoba posiadająca wykształcenie wyższe techniczne o profilu inżynierii i ochrony środowiska lub z wydziału instalacji budowlanych;

  • dokładność, zaangażowanie oraz odpowiedzialność za powierzone zadania;

  • komunikatywność oraz chęć poszerzenia swoich umiejętności;

  • mile widziane · doświadczenie w pracy związanej z branżą sanitarną;

  • uprawnienia branżowe będą dodatkowym atutem.

Oferujemy

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego;

  • stabilne zatrudnienie – umowa o prace;

  • godziny pracy dostosowane do twoich potrzeb;

  • wszelkie potrzebne narzędzia pracy;

  • wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności i doświadczenia;

  • możliwość awansu oraz podwyższania swoich kwalifikacji zawodowych (kursy, szkolenia, konferencje);

  • prace w przyjaznym i energicznym zespole.

Dane firmowe

BK BUD sp. z o.o.