Biuro Handlowe RUDA Trading International Jacek Ruda / Oferta z dnia: 25/08/2014

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier Sprzedaży
Miejsce pracy: Katowice / śląskie / Polska

Opis stanowiska

Osoba ta będzie odpowiedzialna za poszukiwanie nowych klientów oraz aktywną promocję i sprzedaż dźwigów linowych, teleskopowych oraz żurawi samojezdnych.

Wymagania

  • Doświadczenie min. 3 lata w sprzedaży lub eksploatacji dźwigów mobilnych

  • Dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w mowie i piśmie

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Kreatywność i samodzielność w pracy

  • Prawo jazdy, kat.B

  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Stałą pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole

  • Udział w profesjonalnych szkoleniach

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i uzyskiwanych efektów

  • Niezbędne narzędzia do pracy (samochód służbowy, telefon, laptop)

Dane firmowe

Biuro Handlowe RUDA Trading International Jacek Ruda