← Wstecz | Drukuj

BIS Maszyny Budowlane / Oferta z dnia: 14/05/2014

Oferowana praca

Stanowisko: Mechanik maszyn budowlanych
Miejsce pracy: GdańSk, Reda / pomorskie / Polska

Opis stanowiska

  • naprawa maszyn budowlanych

  • diagnozowanie usterek

  • obsługa klienta i prowadzenie dokumentacji

  • prowadzenie dokumentacji serwisowej

  • pomoc techniczna dla klientów

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe o profilu mechanicznym lub pokrewne

  • łatwość przyswajania zagadnień technicznych z zakresu mechaniki

  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • prawo jazdy kat. B

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej (instrukcje, schematy)

  • samodzielność i dobra organizacja pracy

  • obsługa komputera w stopniu podstawowym

  • rzetelność i precyzyjność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

Oferujemy

  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat

  • atrakcyjny system wynagradzania

  • pakiet szkoleń wdrażających

  • możliwość rozwoju zawodowego

Dane firmowe

BIS Maszyny Budowlane