← Wstecz | Drukuj

Biprocemwap S.A. / Oferta z dnia: 15/04/2013

Stanowisko: Koordynator do spraw ofertowania i kosztorysowania
Miejsce pracy: KrakóW / małopolskie / Polska

Opis stanowiska

Wymagania:

  • wykształcenie średnie/wyższe (budowlane, mechanika, energetyka)

  • wiedza z zakresu budownictwa, energetyki, technologii cementu i wapna

  • udokumentowane 5-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • umiejętność kosztorysowania i przygotowania dokumentacji przetargowej – ofert

  • wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne

  • umiejętność przedmiarowania robót budowlano – montażowych

  • znajomość programów Norma, Zuzia i AutoCad

  • umiejętność czytania i analizy dokumentacji przetargowej i projektowej

  • znajomość ustawy o zamówieniach publicznych

  • prawo jazdy kat. B.

Opis stanowiska:

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za przygotowanie ofert oraz kosztorysów ofertowych

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie

  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy: komputer, telefon

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia

  • realna możliwość awansu zawodowego

Dane firmowe

Biprocemwap S.A.

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/koordynator-do-spraw-ofertowania-i-kosztorysowania/krakow/8610212