← Wstecz | Drukuj

BIGRAM / Oferta z dnia: 16/05/2019

O firmie

Firma doradztwa personalnego BIGRAM

Oferowana praca

Stanowisko: KIEROWNIK BUDOWY
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Zarządzanie

Opis stanowiska

• kompleksowy nadzór nad prawidłową realizacją inwestycji (z uwzględnieniem harmonogramu i budżetu),
• zarządzanie relacjami z partnerami w projekcie - podwykonawcami, kontrahentami, dostawcami, oraz kontrola jakości robót,
• nadzór i weryfikację dokumentacji technicznej robót,
• planowanie i zarządzanie wszelkimi procesami w ramach prowadzonej budowy,
• realizację robót kontraktowych z nastawieniem na osiągnięcie najlepszej jakości i efektów ekonomicznych,
• opiekę nad administracyjną stroną budowy (pozyskiwanie dokumentacji technicznej, potwierdzanie rachunków materiałowych, usługowych, sporządzanie dokumentów sprzedaży, etc.).

Wymagania

• wyższego wykształcenia kierunkowego,
• minimum 3 lat doświadczenia na podobnym stanowisku,
• uprawnień wykonawczych do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń,
• wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych i menadżerskich,
• umiejętności zarządzania pracą własną oraz podległego zespołu,
• doświadczenia w zarządzaniu grupą podwykonawców,
• znajomości przepisów i aktualnych zmian do nich obowiązujących w procesie robót budowlanych oraz BHP i P.POŻ,
• wysokiej samodzielności i odpowiedzialności w działaniu.

Oferujemy

• działanie po stronie firmy, która od wielu lat cieszy się poważaniem na rynku,
• kluczową rolę w strukturach firmy i partnerskie podejście,
• samodzielność w realizacji procesu inwestycyjnego na wszystkich jego etapach,
• atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia,
• realizację ciekawych projektów dla stałych i prestiżowych klientów,
• samochód służbowy oraz inne narzędzia niezbędne do pracy.

Forma kontaktu

Zainteresowane osoby prosimy o zaaplikowanie poprzez poniższy link:

Bądź kontakt pod mailem ewelina.wroblewska@bigram.pl

Dane firmowe

BIGRAM
Cybernetyki 7
02-667 Warszawa
Email: ewelina.wroblewska@bigram.pl