BESTA Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 22/04/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Pracownik ogólnobudowlany
Miejsce pracy: Amsterdam, Rotterdam / / Holandia

Opis stanowiska

Twoje zadania

  • Prace ogólnobudowlane

  • Mile widziane doświadczenie w montażu systemów szalunkowych DOKA, PERI

  • Nie musisz znać języka - Praca w polskiej ekipie !

Wymagania

Czego oczekujemy?

  • Udokumentowanego doświadczenia z zakresu prac ogólnobudowlanych

  • Samodyscypliny i umiejętności pracy w zespole

  • Dokładności w wykonywaniu zadań

  • Chęci do odbycia kursu i zdobycia certyfikatu VCA - Uwaga pokrywamy koszty kursu

  • Przestrzegania zasad BHP i regulaminu pracy na budowie

Oferujemy

Co oferujemy w zamian?

  • Stałą współpracę w oparciu o projekty na terenie Holandii

  • Zatrudnienie bezpośrednio u polskiego pracodawcy

  • Umowę o pracę z pełnymi świadczeniami ZUS

  • Terminowe wynagrodzenie (do 10 dnia każdego miesiąca płatne w Euro)

  • Zakwaterowanie i transport do Holandii - GRATIS !!

  • Refundacje i pomoc w kursie VCA

  • Odzież i obuwie ochronne

  • Dofinansowanie do wczasów i kolonii dzieci

  • I inne benefity

  • Minimum formalności i wsparcie na każdym etapie

Dane firmowe

BESTA Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o.