Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

Bessy Polska / Oferta z dnia: 24/03/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Kamieniarz
Miejsce pracy: Stare Babice / Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

W związku z dynamicznym rozwojem naszej spółki poszukujemy pracowników na stanowisko:

Kamieniarz

- montaż kamienia różnego rodzaju - blaty kuchenne, schody, kafelki, płyty, elewacje, kostka

Dla pracowników zamiejscowych oferujemy możliwość zakwaterowania w wyremontowanych mieszkaniach w siedzibie spółki

Wymagania

- doświadczenie w pracy z kamieniem różnego rodzaju
- samodzielność w wykonywaniu pracy
- wysoka jakość wykonywania prac

Dane firmowe

Bessy Polska

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/kamieniarz/stare-babice-warszawa/8452412