Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

BC Staffzone Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 10/11/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Monter konstrukcji z angielskim
Miejsce pracy: Szkocja / zagranica / Polska

Opis stanowiska

Obecnie dla jednego z naszych klientów lidera w branży budowlanej na rynku Szkockim poszukujemy pracowników na stanowiska: monter konstrukcji

* legalne zatrudnienie na terenie Szkocji
* atrakcyjne wynagrodzenie
* bezpłatny przelot zapewniony przez pracodawcę,
* bezpłatne zakwaterowanie
* opiekę polskojęzycznego managera

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
• stałe zatrudnienie w
• ciekawa praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• możliwość zdobycia bogatego doświadczenia międzynarodowego oraz dalszego rozwoju zawodowego

Wymagania

Wymagania:

•min kilkuletnie doświadczenie na stanowisku montera
• min komunikatywna znajomość języka angielskiego
* gotowośc do szybkiego wyjazdu
* uprawnienia na hakowego, poddzwigowego
* znajomość rysunku technicznego
* uprawnienia spawalnicze
* mile widziane uprawnienia CSCS

Dane firmowe

BC Staffzone Sp. z o.o.

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/monter-konstrukcji-z-angielskim/szkocja/9537182