← Wstecz | Drukuj

BBL Manpower / Oferta z dnia: 25/05/2016

O firmie

BBL Manpower to firma rekrutacyjna znajdujaca sie na rynku od 30 lat. Zapewniamy innowacyjne, oplacalne rozwiazania jezeli chodzi o zasoby ludzkie dla globalnych liderow sektorow gospodarki morskiej, ropy naftowej i gazu ziemnego, a takze inzynierii i konstrukcji.

Oferowana praca

Stanowisko: Steel Erector
Miejsce pracy: Dublin / zagranica / Irlandia
Branża: Praca fizyczna

Opis stanowiska

Potrzebni monterzy do wznoszenia konstrukcji stalowych przy budowie nowego data centre w Dublinie. Praca przy projekcie wykonywanym dla jednego ze swiatowych gigantow branzy technologicznej.

Wymagania

Wymagane doswiadczenie w sektorze budowlanym, a takze komunikatywny angielski. Konieczne jest rowniez wyrobieni irlandzkiego certyfikatu Safe Pass oraz certyfikatu IPAF, co moze zostac zorganizowane przez nasza firme.

Oferujemy

Przede wszystkim, pomagamy uzyskac potrzebne uprawnienia, zorganizowac zakwaterowanie, a takze transport do pracy.

Forma kontaktu

Zachecamy do przesylania aplikacji na adres: cvpl@bblmanpower.com

Dane firmowe

BBL Manpower
Clements Court Lane 1
IG1 2QY Ilford
Email: cvpl@bblmanpower.com