← Wstecz | Drukuj

Bank Danych o Inżynierach / Oferta z dnia: 04/02/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. zamknięć torowych oraz RTS
Miejsce pracy: KrakóW / małopolskie / Polska

Opis stanowiska

  • opracowanie regulaminów tymczasowych prowadzenia ruchu pociągów

  • opracowanie harmonogramów zamknięć torowych

  • wnioskowanie o przydział zamknięć

  • monitorowanie wykorzystania zamknięć torowych

  • współpraca przy opracowaniu regulaminów wyłączeń napięcia, rozliczanie kosztów wyłączeń napięcia i komunikacji zastępczej

  • przygotowanie materiałów do opracowania zmian w regulaminach technicznych stacji (RTS)

  • koordynowanie prawidłowości przydzielanych zamknięć torowych z kierownikami branżowymi poszczególnych odcinków

  • koordynowanie prawidłowości obiegu dokumentów związanych z regulaminem technicznym stacji

  • uczestnictwo w komisjach regulaminowych - współpraca w tym zakresie z nadzorem budowy oraz przedstawicielami zamawiającego

Wymagania

  • preferowane wykształcenie wyższe techniczne (w zakresie budownictwa lub transportu)

  • doświadczenie w samodzielnym opracowaniu zamknięć torowych

  • znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel

  • dokładność, skrupulatność, odpowiedzialność

  • prawa jazdy kat. B

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • ubezpieczenie grupowe

  • prywatną opiekę medyczną

  • niezbędne narzędzia pracy

Dane firmowe

Bank Danych o Inżynierach