← Wstecz | Drukuj

Bader-Drog Sp. z o.o. Sp. k. / Oferta z dnia: 09/03/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik budowy
Miejsce pracy: DalachóW / opolskie / Polska

Opis stanowiska

Miejsce wykonywania pracy : Dalachów oraz obszar całej Polski

Wynagrodzenie: stosownie do posiadanych kwalifikacji

Opis stanowiska : prowadzenie robót budowlanych

Wymagania :

v Wykształcenie budowlane

v Kierowanie realizacją budowy i nadzór nad jakością robót zgodnie z dokumentacją budowy, harmonogramem i przepisami prawa budowlanego

v Doświadczenie na stanowisku kierownika budowy

v Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno- budowlanej

v Bardzo dobra znajomość ekonomi budowy

v Udział w procesie kosztorysowania

v Analiza dokumentacji technicznej i projektowej

v Dyspozycyjność

v Gotowość do pracy fizycznej

Dodatkowe :

v Doświadczenie w podobnej branży będzie atutem

v Prawo jazdy kat B

v Znajomość programu NORMA PRO

v Mile widziane dodatkowe uprawnienia

Oferujemy :

v Umowę o pracę

v Możliwość rozwoju zawodowego

v Ciekawą pełną wyzwań pracę

v Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wpisując w tytule wiadomości : " Kierownik budowy ”

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i wszystkie przesłane aplikacje.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Dane firmowe

Bader-Drog Sp. z o.o. Sp. k.

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/kierownik-budowy/dalachow/8396842